TL1250F120BQRCLR
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TL1250F120BQRCLR
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: 1.TL1250F120BQRCLR.pdf2.TL1250F120BQRCLR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TL1250F120BQRCLR
Tau Wae TL1250F120BQRCLR Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31985 pcs Pepa Raraunga 1.TL1250F120BQRCLR.pdf2.TL1250F120BQRCLR.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 0.20mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa TL1250
Packaging Tube Whakaahuatanga 8.30mm x 7.00mm
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Te Kaha Mahi 120gf
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 50,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 4 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Blue
Whakaahuatanga Illuminated Ngā āhuatanga Tactile Feedback
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Round Button
Te Whakatairanga Mahi Side Actuated Tuhinga Kairangi -
Te Raita Mahi, Te Matau Matau 10.70mm Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu -