SS075Q100F070P1A
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS075Q100F070P1A
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Ngā Rauemi: SS075Q100F070P1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS075Q100F070P1A
Tau Wae SS075Q100F070P1A Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91226 pcs Pepa Raraunga SS075Q100F070P1A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa SS
Whakaputa Mana 25gf Pretravel 0.014" (0.35mm)
Packaging Bulk Overtravel -
Tae Mahi -25°C ~ 75°C Tūnga Mahi 0.276" (7.0mm)
Te Kaha Mahi 70gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke -
Whakatauranga onamata 100mA (AC) Takahanga SPDT