SS0750300F070V1A
E-SwitchE-Switch
SS0750300F070V1A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS0750300F070V1A
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V
Ngā Rauemi: 1.SS0750300F070V1A.pdf2.SS0750300F070V1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS0750300F070V1A
Tau Wae SS0750300F070V1A Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74871 pcs Pepa Raraunga 1.SS0750300F070V1A.pdf2.SS0750300F070V1A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa SS
Whakaputa Mana 25gf Pretravel 0.014" (0.35mm)
Packaging Bulk Overtravel -
Ētahi Ingoa EG4920
SS0750300F070VIA
Tae Mahi -25°C ~ 75°C
Tūnga Mahi 0.276" (7.0mm) Te Kaha Mahi 70gf
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Mahinga rereke - Whakatauranga onamata 3A (AC)