RP8100B2M1CEBLKWHTNIL
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP8100B2M1CEBLKWHTNIL
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Ngā Rauemi: 1.RP8100B2M1CEBLKWHTNIL.pdf2.RP8100B2M1CEBLKWHTNIL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP8100B2M1CEBLKWHTNIL
Tau Wae RP8100B2M1CEBLKWHTNIL Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa RP8100
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 13.60mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Front
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 125mA (AC), 100mA (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo White