RA15131100
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RA15131100
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Ngā Rauemi: RA15131100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RA15131100
Tau Wae RA15131100 Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138794 pcs Pepa Raraunga RA15131100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa RA1, LAMB
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 19.40mm x 13.10mm Packaging Bulk
Tae Mahi -20°C ~ 55°C Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Whakatauranga onamata 10A (AC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black