RA11131123
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RA11131123
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Ngā Rauemi: 1.RA11131123.pdf2.RA11131123.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RA11131123
Tau Wae RA11131123 Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157836 pcs Pepa Raraunga 1.RA11131123.pdf2.RA11131123.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa RA1, LAMB
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 19.40mm x 13.10mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa EG5618
RA11131123-ND
Tae Mahi -20°C ~ 55°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 10A (AC)