PV8F2V011-341
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV8F2V011-341
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SEALED ILLUMINATED ANTI-VANDAL
Ngā Rauemi: PV8F2V011-341.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV8F2V011-341
Tau Wae PV8F2V011-341 Kaihanga E-Switch
He Rahinga Kei te wātea 5747 pcs Pepa Raraunga PV8F2V011-341.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 36V Momo Vandal Resistant, Illuminated
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom, Off-Mom
Raupapa PV8, LAMB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 25.00mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EG5539
Tae Mahi -20°C ~ 55°C Momo Tae Panel Mount, Front
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 2.8 VDC
Momo Whakamarama, Tae LED, Blue Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 2A (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black