PV4F2Y011-341
E-SwitchE-Switch
PV4F2Y011-341 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV4F2Y011-341
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Ngā Rauemi: 1.PV4F2Y011-341.pdf2.PV4F2Y011-341.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV4F2Y011-341
Tau Wae PV4F2Y011-341 Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6207 pcs Pepa Raraunga 1.PV4F2Y011-341.pdf2.PV4F2Y011-341.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 48V Momo Vandal Resistant, Illuminated
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom, Off-Mom
Raupapa PV4, LAMB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 19.00mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EG4718
EG4718-ND
EG5241
Tae Mahi -20°C ~ 55°C Momo Tae Panel Mount, Front
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 2.8 VDC
Momo Whakamarama, Tae LED, Blue Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 2A (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black