PV4F2B011-3G3
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV4F2B011-3G3
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua PUSHBUTTON SWITCH
Ngā Rauemi: PV4F2B011-3G3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV4F2B011-3G3
Tau Wae PV4F2B011-3G3 Kaihanga E-Switch
He Rahinga Kei te wātea 5324 pcs Pepa Raraunga PV4F2B011-3G3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 48V Momo Vandal Resistant, Illuminated
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa PV4, LAMB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 19.00mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -20°C ~ 55°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 6 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Red/Green
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Vandal Resistant, Illuminated Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 2A (DC)