MS085R105F040S1A
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS085R105F040S1A
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: MS085R105F040S1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS085R105F040S1A
Tau Wae MS085R105F040S1A Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64549 pcs Pepa Raraunga MS085R105F040S1A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa MS Whakaputa Mana 20gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Packaging Bulk
Overtravel - Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tūnga Mahi 0.587" (14.9mm) Te Kaha Mahi 40gf