MS085R100F080C1A
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS085R100F080C1A
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: MS085R100F080C1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS085R100F080C1A
Tau Wae MS085R100F080C1A Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61600 pcs Pepa Raraunga MS085R100F080C1A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa MS Whakaputa Mana 25gf
Pretravel 0.043" (1.1mm) Packaging Bulk
Overtravel - Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tūnga Mahi 0.335" (8.5mm) Te Kaha Mahi 80gf