MDP16EET2110R
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDP16EET2110R
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Ngā Rauemi: MDP16EET2110R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDP16EET2110R
Tau Wae MDP16EET2110R Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4994 pcs Pepa Raraunga MDP16EET2110R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard, Illuminated
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa MDP-16 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.00mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 55°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 50,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 12 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Red
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 6,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 8A (AC)