LSU11-120002A9
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSU11-120002A9
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SPDT 11A 125V
Ngā Rauemi: LSU11-120002A9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSU11-120002A9
Tau Wae LSU11-120002A9 Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SPDT 11A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4199 pcs Pepa Raraunga LSU11-120002A9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahere 4.00mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa LSU, LAMB Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 55°C Te Kaha Mahi 400gf
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 6,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 11A (AC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Whakautu Whakamutunga - Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polyphenylene Oxide (PPO)
Te roa o te Kaihoko 9.00mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LSU1A-1
LSU1A-1
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: LEVER FOR ROTARY SWITCH
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: LSU1A-1.pdf
RFQ
LSU11-220001A9
LSU11-220001A9
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPDT 11A 125V
I roto i te taonga: 148876 pcs
Tikiake: LSU11-220001A9.pdf
RFQ
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SPDT 11A 125V
I roto i te taonga: 126485 pcs
Tikiake: LSU11-120001A9.pdf
LSU1A4
LSU1A4
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V