LSS-120701B8.5
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSS-120701B8.5
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SPDT 500MA 50V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSS-120701B8.5
Tau Wae LSS-120701B8.5 Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SPDT 500MA 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 237149 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 3.20mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa LSS Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 105°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SPDT Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 500mA (DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Not Specified Whakaaetanga Mea Brass
Whakautu Whakamutunga Silver Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polyoxymethylene (Acetal) (POM)
Te roa o te Kaihoko 8.50mm