LS0851505F250C2A
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LS0851505F250C2A
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Ngā Rauemi: 1.LS0851505F250C2A.pdf2.LS0851505F250C2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LS0851505F250C2A
Tau Wae LS0851505F250C2A Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63414 pcs Pepa Raraunga 1.LS0851505F250C2A.pdf2.LS0851505F250C2A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa LS
Whakaputa Mana 50gf Pretravel 0.106" (2.7mm)
Packaging Bulk Overtravel -
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.815" (20.7mm)
Te Kaha Mahi 250gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Mahinga rereke -
Whakatauranga onamata 15A (AC) Takahanga SPDT