L16PLS10KGRNGRN
Hua Hua
Tau Wae: L16PLS10KGRNGRN
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua PILOT LIGHT SQUARE GRN 24VDC
Ngā Rauemi: L16PLS10KGRNGRN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L16PLS10KGRNGRN
Tau Wae L16PLS10KGRNGRN Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga PILOT LIGHT SQUARE GRN 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6945 pcs Pepa Raraunga L16PLS10KGRNGRN.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 24V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga - Raupapa L16
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.63" (16.00mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama - Mahinga Rangata / Rahi Square with Flat Top, 18.00mm
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green 24V Square with Flat Top, 18.00mm