KS1100OA1AF060
E-SwitchE-Switch
KS1100OA1AF060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KS1100OA1AF060
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 12V
Ngā Rauemi: KS1100OA1AF060.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KS1100OA1AF060
Tau Wae KS1100OA1AF060 Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154986 pcs Pepa Raraunga KS1100OA1AF060.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Momo Keyswitch
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa KS1100 Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EG5505
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Te Mahi Momo 50,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPST-NO Keyswitch Through Hole Whakatauranga onamata 10mA (DC)