KO117A125
E-SwitchE-Switch
KO117A125 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KO117A125
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH KEY 2POS SPST 4A 125V 4PC
Ngā Rauemi: 1.KO117A125.pdf2.KO117A125.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KO117A125
Tau Wae KO117A125 Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH KEY 2POS SPST 4A 125V 4PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15762 pcs Pepa Raraunga 1.KO117A125.pdf2.KO117A125.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga Off-On Raupapa KO
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 19.00mm Dia Ētahi Ingoa K0117A