KC43A30.001SLS
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KC43A30.001SLS
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V
Ngā Rauemi: 1.KC43A30.001SLS.pdf2.KC43A30.001SLS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KC43A30.001SLS
Tau Wae KC43A30.001SLS Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17239 pcs Pepa Raraunga 1.KC43A30.001SLS.pdf2.KC43A30.001SLS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Raupapa KC Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.80mm Dia
Te Kaha Mahi 8.770gfm Tau o nga Tauranga 3
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 4 Te maha o nga Peke 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 3 Position 4P3T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount Te Whakaaro i muri i te Paepae 18.50mm
Whakatauranga onamata 350mA (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Shorting (MBB)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Silver
Waehe ma te Poraka 4P3T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 30.00mm