KC26B10.001NPS
Hua Hua
Tau Wae: KC26B10.001NPS
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V
Ngā Rauemi: 1.KC26B10.001NPS.pdf2.KC26B10.001NPS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KC26B10.001NPS
Tau Wae KC26B10.001NPS Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27233 pcs Pepa Raraunga 1.KC26B10.001NPS.pdf2.KC26B10.001NPS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Raupapa KC Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.80mm Dia
Te Kaha Mahi 8.770gfm Tau o nga Tauranga 6
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 2 Te maha o nga Peke 1
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 6 Position DP6T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Te Whakaaro i muri i te Paepae 14.20mm
Whakatauranga onamata 350mA (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Silver
Waehe ma te Poraka DP6T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Round (6mm Dia) Te roa o te Kaihoko 10.00mm