GSE4.70F130QP
E-SwitchE-Switch
GSE4.70F130QP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSE4.70F130QP
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Ngā Rauemi: 1.GSE4.70F130QP.pdf2.GSE4.70F130QP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSE4.70F130QP
Tau Wae GSE4.70F130QP Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113288 pcs Pepa Raraunga 1.GSE4.70F130QP.pdf2.GSE4.70F130QP.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 0.30mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa GS
Packaging Bulk Whakaahuatanga 7.20mm x 7.20mm
Ētahi Ingoa EG2523
L400100
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 130gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 400,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Grounding Pin
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 50VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Liquid Crystal Polymer (LCP)
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 4.70mm