DR3M-10R-B
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DR3M-10R-B
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V
Ngā Rauemi: DR3M-10R-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2256 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DR3M-10R-B
Tau Wae DR3M-10R-B Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 25MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51608 pcs Pepa Raraunga DR3M-10R-B.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa DR
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -25°C ~ 80°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te roa 0.386" (9.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.177" (4.50mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 15,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 25mA 24VDC
Whakatauranga onamata 25mA Whakaaetanga Mea Copper