D16OAS11KGRNGRN
Hua Hua
Tau Wae: D16OAS11KGRNGRN
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Ngā Rauemi: D16OAS11KGRNGRN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D16OAS11KGRNGRN
Tau Wae D16OAS11KGRNGRN Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5086 pcs Pepa Raraunga D16OAS11KGRNGRN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard, Illuminated Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa D16
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa Q6313066
T1574273
Tae Mahi -20°C ~ 55°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 24 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Green
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 8A (AC), 6A (DC)