D16OAS11BRED
E-SwitchE-Switch
D16OAS11BRED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D16OAS11BRED
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Ngā Rauemi: D16OAS11BRED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D16OAS11BRED
Tau Wae D16OAS11BRED Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8935 pcs Pepa Raraunga D16OAS11BRED.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard, Illuminated Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa D16
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa Q3677247 Tae Mahi -20°C ~ 55°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 14 VAC/DC Momo Whakamarama, Tae Incandescent, Red
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 8A (AC), 6A (DC)