D16OAR110BLU
Hua Hua
Tau Wae: D16OAR110BLU
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Ngā Rauemi: 1.D16OAR110BLU.pdf2.D16OAR110BLU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D16OAR110BLU
Tau Wae D16OAR110BLU Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9069 pcs Pepa Raraunga 1.D16OAR110BLU.pdf2.D16OAR110BLU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa D16
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi -20°C ~ 55°C Momo Tae Panel Mount, Front
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 8A (AC), 6A (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Blue