800AWSP9M61QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 800AWSP9M61QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V
Ngā Rauemi: 1.800AWSP9M61QE.pdf2.800AWSP9M61QE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 800AWSP9M61QE
Tau Wae 800AWSP9M61QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30010 pcs Pepa Raraunga 1.800AWSP9M61QE.pdf2.800AWSP9M61QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa 800A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPST-NO Standard Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 1A (AC)