700SP7B20M6REC1BLK
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 700SP7B20M6REC1BLK
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.700SP7B20M6REC1BLK.pdf2.700SP7B20M6REC1BLK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 700SP7B20M6REC1BLK
Tau Wae 700SP7B20M6REC1BLK Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23679 pcs Pepa Raraunga 1.700SP7B20M6REC1BLK.pdf2.700SP7B20M6REC1BLK.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa 700
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 50,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black
Takahanga SPDT Momo Kaihoko Round, Button
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
700SP7B20M7RE
700SP7B20M7RE
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
I roto i te taonga: 21257 pcs
Tikiake: 700SP7B20M7RE.pdf
RFQ
700SP7B20M7QE
700SP7B20M7QE
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
I roto i te taonga: 34016 pcs
Tikiake: 700SP7B20M7QE.pdf
RFQ
700SP7B20M6RE
700SP7B20M6RE