700ASP7B10M6QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 700ASP7B10M6QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
Ngā Rauemi: 1.700ASP7B10M6QE.pdf2.700ASP7B10M6QE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 700ASP7B10M6QE
Tau Wae 700ASP7B10M6QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29195 pcs Pepa Raraunga 1.700ASP7B10M6QE.pdf2.700ASP7B10M6QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa 700A
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Right Angle, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Whakatauranga onamata 3A (AC/DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo White