400AWMSP1R1M7RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 400AWMSP1R1M7RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.400AWMSP1R1M7RE.pdf2.400AWMSP1R1M7RE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 400AWMSP1R1M7RE
Tau Wae 400AWMSP1R1M7RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35454 pcs Pepa Raraunga 1.400AWMSP1R1M7RE.pdf2.400AWMSP1R1M7RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 400A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole, Right Angle, Vertical Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)