400AWMDP3R1M2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 400AWMDP3R1M2QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER DPDT 3A 120V
Ngā Rauemi: 1.400AWMDP3R1M2QE.pdf2.400AWMDP3R1M2QE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 400AWMDP3R1M2QE
Tau Wae 400AWMDP3R1M2QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER DPDT 3A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28082 pcs Pepa Raraunga 1.400AWMDP3R1M2QE.pdf2.400AWMDP3R1M2QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 400A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch DPDT 3A (AC/DC) 120V Through Hole Whakatauranga onamata 3A (AC/DC)