300AWSP5R1M1QE
Hua Hua
Tau Wae: 300AWSP5R1M1QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 1.300AWSP5R1M1QE.pdf2.300AWSP5R1M1QE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 300AWSP5R1M1QE
Tau Wae 300AWSP5R1M1QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27464 pcs Pepa Raraunga 1.300AWSP5R1M1QE.pdf2.300AWSP5R1M1QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Off-Mom
Raupapa 300A Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 13.14mm x 7.20mm
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Flange Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Concave (Standard V) Te Waitohu Mahi No Marking
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
300CMQ040
300CMQ040
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 150A PRM4
I roto i te taonga: 1598 pcs
Tikiake: 300CMQ040.pdf
RFQ
300AWSP4R2WHTM1QE
300AWSP4R2WHTM1QE
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
I roto i te taonga: 27852 pcs
Tikiake: 300AWSP4R2WHTM1QE.pdf
RFQ
300CJ
300CJ
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/250VDC