300AWDP1J1VS2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 300AWDP1J1VS2QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 1.300AWDP1J1VS2QE.pdf2.300AWDP1J1VS2QE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 300AWDP1J1VS2QE
Tau Wae 300AWDP1J1VS2QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23635 pcs Pepa Raraunga 1.300AWDP1J1VS2QE.pdf2.300AWDP1J1VS2QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 300A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 30,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)