200MSP6T1B1M2RE
Hua Hua
Tau Wae: 200MSP6T1B1M2RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MSP6T1B1M2RE.pdf2.200MSP6T1B1M2RE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
378 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MSP6T1B1M2RE
Tau Wae 200MSP6T1B1M2RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32025 pcs Pepa Raraunga 1.200MSP6T1B1M2RE.pdf2.200MSP6T1B1M2RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPST Panel Mount Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga SPST Mahinga Whakauru 10-48
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 9.40mm