200MSP4T1B3M7REH
Hua Hua
Tau Wae: 200MSP4T1B3M7REH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MSP4T1B3M7REH.pdf2.200MSP4T1B3M7REH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MSP4T1B3M7REH
Tau Wae 200MSP4T1B3M7REH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25195 pcs Pepa Raraunga 1.200MSP4T1B3M7REH.pdf2.200MSP4T1B3M7REH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga Mom-Off-Mom
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 200MSP4T1B3M7RE
200MSP4T1B3M7RE-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Right Angle, Vertical
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru 10-48 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 9.40mm