200MSP1T5B7M2REH
E-SwitchE-Switch
200MSP1T5B7M2REH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 200MSP1T5B7M2REH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MSP1T5B7M2REH.pdf2.200MSP1T5B7M2REH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MSP1T5B7M2REH
Tau Wae 200MSP1T5B7M2REH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31894 pcs Pepa Raraunga 1.200MSP1T5B7M2REH.pdf2.200MSP1T5B7M2REH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru 1/4-40
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 6.86mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
200MSP1T5B2VS2RE
200MSP1T5B2VS2RE
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
I roto i te taonga: 35583 pcs
Tikiake: 200MSP1T5B2VS2RE.pdf
RFQ
200MSP1T5B1M2QE
200MSP1T5B1M2QE
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
I roto i te taonga: 46196 pcs
Tikiake: 200MSP1T5B1M2QE.pdf
RFQ
200MSP1T5B7M2RE
200MSP1T5B7M2RE