200MSP1T4B2M7REH
Hua Hua
Tau Wae: 200MSP1T4B2M7REH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MSP1T4B2M7REH.pdf2.200MSP1T4B2M7REH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MSP1T4B2M7REH
Tau Wae 200MSP1T4B2M7REH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33096 pcs Pepa Raraunga 1.200MSP1T4B2M7REH.pdf2.200MSP1T4B2M7REH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 200-MSP1-T4-B2-M7-R-
200-MSP1-T4B2M7RE
200-MSP1-T4B2M7RE-ND
200-MSP1-T4B2M7REH
200-MSP1-T4B2M7REH-N
200MSP1T4B2M7RE
200MSP1T4B2M7RE-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru Unthreaded
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 12.70mm