200MDP3T4B7M6QE
Hua Hua
Tau Wae: 200MDP3T4B7M6QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V
Ngā Rauemi: 1.200MDP3T4B7M6QE.pdf2.200MDP3T4B7M6QE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
324 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MDP3T4B7M6QE
Tau Wae 200MDP3T4B7M6QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20075 pcs Pepa Raraunga 1.200MDP3T4B7M6QE.pdf2.200MDP3T4B7M6QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 3A (AC/DC)
Takahanga DPDT Mahinga Whakauru 1/4-40
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 11.68mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
200MDP3T4B6VS2QE
200MDP3T4B6VS2QE
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V
I roto i te taonga: 23981 pcs
Tikiake: 200MDP3T4B6VS2QE.pdf
RFQ
200MJ31-7
200MJ31-7
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 200A 415VAC CYLINDR
I roto i te taonga: 752 pcs
Tikiake: 200MJ31-7.pdf
RFQ
200MMT
200MMT
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 200A 690VAC/500VDC