200MDP3T3B6VS2RE
Hua Hua
Tau Wae: 200MDP3T3B6VS2RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MDP3T3B6VS2RE.pdf2.200MDP3T3B6VS2RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MDP3T3B6VS2RE
Tau Wae 200MDP3T3B6VS2RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17221 pcs Pepa Raraunga 1.200MDP3T3B6VS2RE.pdf2.200MDP3T3B6VS2RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Through Hole Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga DPDT Mahinga Whakauru Unthreaded
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 5.08mm