200MDP1T4B4M1RE
Hua Hua
Tau Wae: 200MDP1T4B4M1RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MDP1T4B4M1RE.pdf2.200MDP1T4B4M1RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MDP1T4B4M1RE
Tau Wae 200MDP1T4B4M1RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29400 pcs Pepa Raraunga 1.200MDP1T4B4M1RE.pdf2.200MDP1T4B4M1RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga DPDT Mahinga Whakauru Unthreaded
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 12.70mm