200MDP1T2B3M1REH
Hua Hua
Tau Wae: 200MDP1T2B3M1REH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MDP1T2B3M1REH.pdf2.200MDP1T2B3M1REH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MDP1T2B3M1REH
Tau Wae 200MDP1T2B3M1REH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31853 pcs Pepa Raraunga 1.200MDP1T2B3M1REH.pdf2.200MDP1T2B3M1REH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga DPDT Mahinga Whakauru 10-48
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 5.33mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
200MDP1T3B2M6RE
200MDP1T3B2M6RE
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
I roto i te taonga: 27193 pcs
Tikiake: 200MDP1T3B2M6RE.pdf
RFQ
200MDP1T2B3M1RE
200MDP1T2B3M1RE
Kaihanga: E-Switch