200MDP1T1B3M2REH
Hua Hua
Tau Wae: 200MDP1T1B3M2REH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MDP1T1B3M2REH.pdf2.200MDP1T1B3M2REH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MDP1T1B3M2REH
Tau Wae 200MDP1T1B3M2REH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25655 pcs Pepa Raraunga 1.200MDP1T1B3M2REH.pdf2.200MDP1T1B3M2REH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 200MDP1T1B3M2RE
200MDP1T1B3M2RE-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 30,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Takahanga DPDT
Mahinga Whakauru 10-48 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 9.40mm