200AWMSP4T2A1M7RE
Hua Hua
Tau Wae: 200AWMSP4T2A1M7RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200AWMSP4T2A1M7RE.pdf2.200AWMSP4T2A1M7RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200AWMSP4T2A1M7RE
Tau Wae 200AWMSP4T2A1M7RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21564 pcs Pepa Raraunga 1.200AWMSP4T2A1M7RE.pdf2.200AWMSP4T2A1M7RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga Mom-Off-Mom
Raupapa 200A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru Unthreaded
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 6.10mm