200AWMDP3T1A1M2RE
E-SwitchE-Switch
200AWMDP3T1A1M2RE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 200AWMDP3T1A1M2RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200AWMDP3T1A1M2RE.pdf2.200AWMDP3T1A1M2RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200AWMDP3T1A1M2RE
Tau Wae 200AWMDP3T1A1M2RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21488 pcs Pepa Raraunga 1.200AWMDP3T1A1M2RE.pdf2.200AWMDP3T1A1M2RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 200A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EG2467
T202302
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Through Hole
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Takahanga DPDT
Mahinga Whakauru Unthreaded Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 10.16mm