100SP4T7B13M1QE
E-SwitchE-Switch
100SP4T7B13M1QE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100SP4T7B13M1QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 1.100SP4T7B13M1QE.pdf2.100SP4T7B13M1QE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100SP4T7B13M1QE
Tau Wae 100SP4T7B13M1QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39847 pcs Pepa Raraunga 1.100SP4T7B13M1QE.pdf2.100SP4T7B13M1QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga Mom-Off-Mom
Raupapa 100 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru 15/32-32
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 13.00mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
100SP4T6B12M7RE
100SP4T6B12M7RE
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
I roto i te taonga: 23574 pcs
Tikiake: 100SP4T6B12M7RE.pdf
RFQ
100SP4T6B12VS5RE
100SP4T6B12VS5RE
Kaihanga: E-Switch
I roto i te taonga: 26258 pcs
Tikiake: 100SP4T6B12VS5RE.pdf
RFQ
100SP4T7B13M1QEH
100SP4T7B13M1QEH
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V