100DP6T7B13M3REH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100DP6T7B13M3REH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 100DP6T7B13M3REH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100DP6T7B13M3REH
Tau Wae 100DP6T7B13M3REH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18187 pcs Pepa Raraunga 100DP6T7B13M3REH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.062" (1.5mm) Whakawhiti Mahinga On-On-On
Raupapa 100 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Jumper needed to achieve triple throw Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SP3T Panel Mount Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga SP3T Mahinga Whakauru 15/32-32
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 13.00mm