100DP1T7B13M7REH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100DP1T7B13M7REH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 100DP1T7B13M7REH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100DP1T7B13M7REH
Tau Wae 100DP1T7B13M7REH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20701 pcs Pepa Raraunga 100DP1T7B13M7REH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 100 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Right Angle, Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Takahanga DPDT Mahinga Whakauru 15/32-32
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 13.00mm