100AWDP3T1B1M2QEH
E-SwitchE-Switch
100AWDP3T1B1M2QEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100AWDP3T1B1M2QEH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 1.100AWDP3T1B1M2QEH.pdf2.100AWDP3T1B1M2QEH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100AWDP3T1B1M2QEH
Tau Wae 100AWDP3T1B1M2QEH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46073 pcs Pepa Raraunga 1.100AWDP3T1B1M2QEH.pdf2.100AWDP3T1B1M2QEH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 100A Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 100AWDP3T1B1M2QEH-ND
EG5418
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 30,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 5A (AC/DC) Takahanga DPDT
Mahinga Whakauru 1/4-40 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 10.41mm