ANTC782M4IB-TRAY
Dynastream Innovations Inc.Dynastream Innovations Inc.
ANTC782M4IB-TRAY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANTC782M4IB-TRAY
Kaihanga / Waitohu: Dynastream Innovations Inc.
Whakaahuatanga hua RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT
Ngā Rauemi: ANTC782M4IB-TRAY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANTC782M4IB-TRAY
Tau Wae ANTC782M4IB-TRAY Kaihanga Dynastream Innovations Inc.
Whakaahuatanga RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6444 pcs Pepa Raraunga ANTC782M4IB-TRAY.pdf
Tuhinga o mua 2 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga CYWUSB693X
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI
Whakaaroaro -86dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga - Mana - Whakaputa 4dBm
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 010-00975-10
ANTC782M4IB
ANTC782M4IBTRAY
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika GFSK Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 20kbps
Anei - Whakawhiti 25.9mA ~ 34.3mA I teie nei - Te fariiraa 23.7mA