ZXTS1000E6TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTS1000E6TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXTS1000E6TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6
Ngā Rauemi: ZXTS1000E6TA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXTS1000E6TA
Tau Wae ZXTS1000E6TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 228635 pcs Pepa Raraunga ZXTS1000E6TA.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 12V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 240mV @ 100mA, 1.25A
Momo Pukapuka PNP + Diode (Isolated) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Raupapa - Mana - Max 885mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa ZXTS1000E6TR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tuhinga - Te whakawhiti 220MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 12V 1.25A 220MHz 885mW Surface Mount SOT-23-6 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 10nA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 1.25A