ZXTP23140BFHTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP23140BFHTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXTP23140BFHTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 140V 2.5A SOT23-3
Ngā Rauemi: ZXTP23140BFHTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXTP23140BFHTA
Tau Wae ZXTP23140BFHTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS PNP 140V 2.5A SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168000 pcs Pepa Raraunga ZXTP23140BFHTA.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 140V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 280mV @ 250mA, 2.5A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 1.25W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa ZXTP23140BFHCT Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 130MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 140V 2.5A 130MHz 1.25W Surface Mount SOT-23-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1A, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 20nA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2.5A Tau Wae Tuakiri ZXTP23140